Spaniaavisen
Publisert 18. september 2012 06:08
Den skotske stjernen som ble oppdaget i Britain`s Got Talent i 2009, var denne helgen på ferie i Benidorm. Da hun fikk spørsmål fra sjefen på Fratelli`s Fashion Bar om å synge et par sanger, var ikke Susan Boyle vanskelig å be.
Susan Boyle var på ferie med et par venninner i badebyen, og hun tok utfordringen fra barsjefen på strak arm. De tolv som satt i baren fikk så å si et fellessjokk når Susan Boyle sto på scenen ved siden av pianisten.
Leiebil i Spania – gratis norsk servicetelefon – prisgaranti
Boyle sang et par skikkelig gamle svisker, Blue Moon og Unchained Melody, før hun takke for seg med en gammel frase fra Benidorms natteliv:
– ”Whatever happens in Benidorm stays in Benidorm”, sa Boyle til de tolv gjestene og smilte før hun satt seg tilbake med sine venninner.
►Se videoen da Boyle ble oppdaget under her